BESTICK, 23 st, silver, "Musslan", finska och danska stämplar, 1900-talets början samt 2004.

12 gafflar, 2 kakspadar, strösked, 7 dessertskedar, en kniv.

Smärre slitage. En med gravyr.

Utropspris
200 EUR