Sex stolar och bord. Målad. Dekor av bl a fleuroner. Bord med nedfällbart stödben. Två iläggsskivor à 50 cm vardera. Bordets diameter 115. Höjd 75 cm.
Slitage, repor och märken. Klädsel med slitage. Några fläckar. Ytskikt med krackelyr.