SIDEBOARD, "Tokyo" Triva-serien, Yngvar Sandström för Nordiska Kompaniet

Ek. 2 dörrar med bakomliggande hyllor och lådor. Bredd 115 cm, djup 43, höjd 103 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Hål på bakstycket.

Utropspris
4 000 SEK