Madeleine Pyk – en samling F769

FASKINKNIV, 2 st, m/1849 Svensk. Johan Svengren Eskilstuna samt J. Walén, Eskilstuna.

Handtag i trä och mässing. Balja i mässing och skinn. Tot längd inkl. balja 60 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar på stålbladet.

Utropspris
2 000 SEK