SERVERINGSBESTICK, 4 st, silver, förgyllda stålblad. Österrike-Ungern 1867-1922.

Två olika, graverade dekor. Längd 17,5 - 27 cm.

Sliten förgyllning, bruksslitage. Glappande fog. Kakspade med skadat och anlupet blad.

Utropspris
200 EUR