KYLBOX, Coca-Cola, 1900-talets mitt.

Lackerad plåt. Märkt Acton Mfg. Co. Inc. Arkansas City, Kansas, Made in U.S.A. Längd 43. Bredd 33. Höjd 47 cm.

Bucklor. Anlupen metall. Repor och märken.

Utropspris
3 000 SEK