FICKUR, 18 K guld, Patek Philippe & Co, Genève. Total vikt 92 g.

Urtavla med arabiska siffror. Fodralnummer 400808. Urverk med nr 178928. Boettens diameter 49 mm. Originaletui och certifikat medföljer.

Bruksslitage. Mindre repor. Utbytt glas, dock tidsenligt. Ej funktionstestad.

Utropspris
25 000 SEK