Smycken
690111

RINGAR, 2 st, 18K guld och vit sten, svenska stämplar. Total vikt ca 6 g.

En bismarck, storlek 17/53. En med upphöjd genombruten fattning och vit sten, storlek 14,75/46.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK