SERVISDELAR, 8 delar, porslin, "Valencia" Ulla Procopé, Arabia, Finland, 1970-tal.
Fat samt sju assietter. Dekor i koboltblått på vit botten. Fatets diameter ca 34. Assietternas diameter ca 20 cm.
Ytskikt med slitage.