Inklusive:
2 sockertänger, svenska otydliga stämplar, 2 mindre gafflar, 1 sax, GEWE, 1980, 1 kort gaffel, GEWE, 1974, 1 kopplad gaffel, 1 ishink, höjd 11,5 cm, 1 vatten karaff, höjd 24 cm, 1 tång, Grasoli imp.
Slitage. Saxens blad i rostfritt stål.