SOFFBORD, "Capri", Johannes Hansen, Trensum, 1950/60-tal

Teak. Oregelbunden form. 3 raka avsmalnade ben. 2 lådor i sarg. Längd 170, bredd 69 cm, höjd 50 cm.

Visst slitage. Repor och märken.

Utropspris
8 000 SEK