FARTYGSBELYSNING, 2 stycken, "Baker is", 1900-talets mitt.

Mässing och klarglas. Längd ca 19 cm.

Ej funktionstestade. Slitage, ställvis omfattande. Båda lampornas socklar trasiga.

Utropspris
1 500 SEK