J.S Williams

(Storbritannien, 18/1900-tal)
J.S Williams
(Storbritannien, 18/1900-tal)

J.S WILLIAMS, pastell, signerad I.S.W, daterad (19)10

Vy över London från Greenwich observatorium. Bladstorlek 40 x 58,5.

Uppfäst med papperstejp i passepartout.

Utropspris
3 000 SEK