691169

HÄNGE, förgyllt silver, turmaliner och diamanter.

I form av kors. Genombruten dekor med fasettslipade turmaliner och diamanter. Längd ca 5 cm. Halsband av skinn, längd 41 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
5 000 SEK