STEREOSKÅP, Magnavox, 1900-talets mitt.

Upptill skjutdörrar med bakomliggande stereo-anläggning samt skivspelare. Plats för LP-skivor. Front med låddekor. Bredd 152 cm, djup 47 cm, höjd 66 cm.

Trädelar med slitage och skador. Stereo-anläggning ej original. Ej funktionstestad.

Utropspris
150 EUR