VITRINSKÅP, 1900-tal. Sven Larsson.

Furu. Rak form. Över och underdel med dörrpar, varav de övre glasade. Bakomliggande hyllplan. Märkt. Längd ca 120, djup ca 37, höjd ca 226 cm.

Slitage, repor och stötmärken och enstaka stötskador. Mindre förslitningsskador.

Utropspris
2 500 SEK