LANTERNA, ett par, C. G. Hammar, Göteborg, 1900-tal.

Koppar och mässing och glas. Märkt med G, nummer 77174. Höjd ca 44 cm.

Sedvanligt ytslitage. Fläck.

Utropspris
2 000 SEK