Madeleine Pyk – en samling F769

KANDELABRAR samt LAMPETTER, 1+1 par, tenn, GAB, 1930-tal.

Kandelabrar med växtornamenterade ljusarmar, för tre ljus, höjd 17 cm. Lampetter med svängd ljusarm, höjd 32 cm.

Slitage. Bucklor, repor.

Utropspris
1 800 SEK