KAFFESERVIS, 16 delar, Lomonosov, Ryssland 1900-tal.

Blå dekor och förgyllningar. Kaffekoppar med fat, 8 st, samt assietter 8 st. Kaffekoppens höjd 7,5 cm, assiettens diameter 18 cm. Andra sortering.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
200 EUR