VAS samt BÄGARE, 4 st, silver, svenska stämplar, 1900-talets första hälft. Vikt ca 437 gram.

Vas, 1919, höjd 18 cm. Bägare, K Anderson, 1905, inskription, höjd 14 cm. Tre mindre bägare, höjd 4-7 cm.

Bucklor och repor.

Utropspris
1 500 SEK