BORD, 1900-talets första hälft.

Fanerad med bl a björk. Dekor av intarsia. Skiva av glas. Underliggande hylla. Längd 60. Bredd 60. Höjd 56 cm.

Slitage. Repor och märken. Mindre torrsprickor. Skiva med torrspricka.

Utropspris
1 200 SEK