MATTA, rölakan med ull. "Opal", Brita Svefors, Axeco, 1900-talets sista kvartal. Ca 230x170 cm.

Dekor i grå och vita nyanser. Etikettmärkt. Signerad S.

Smärre slitage och fläckar.

Utropspris
3 500 SEK