ARNE JONES, skulptur, silver, signerad och daterad -59
"Aperto". På träsockel. Höjd ca 11 cm.
Smärre obetydligt slitage. Sitter löst på sockeln. Spricka i träet, samt fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK