TAKLAMPOR / TAKPLAFONDER, 2 st, "Olympia", Axel Annell, Orno 1900-talets slut.

Vitmålad metall samt akrylskiva. Spår av tillverkarens etiketter. Diameter 50 cm.

Slitage, ställvis mindre färgbortfall, nagg på ena plexiskivan.

Utropspris
300 EUR