KARMSTOLAR, 6 st, England, 1900-talets sista kvartal.

Svängda armlän och ryggar i betsat trä. Rygg och löstagbara sitsar klädda i läder. Höjd 88 cm.

Sedvanligt slitage. Repor på läder och trä.

Utropspris
4 000 SEK