SOFFBORD, Johannes Andersson, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Teak. Gavlar med laminerade utdragsskivor. Längd 160. Djup 62. Höjd 51 cm.

Slitage. Repor och märken. Fläckad skiva.

Utropspris
2 000 SEK