SERVIS, ca 25 delar, "Red Top", Marianne Westmann, Rörstrand, porslin, 1900-talets andra hälft.

Bestående av;
2 uppläggningsfat,
1 skål med lock,
2 karotter (1 med lock, en saknar),
1 liten karott med lock och snipa,
1 gräddsnipa,
5 tallrikar (diameter 22 cm),
6 djupa (diameter 20 cm),
7 assietter (diameter 18 cm).

Bruksslitage, 1 uppläggningsfat med spricka, 1 lock med kantnagg, 1 karott med spricka samt saknar lock, sliten dekor och yta.

Utropspris
1 500 SEK