Smycken
694618

RING, 18K guld med vita safirer samt rubin. Widberg Nils, Helsingborg, 1966.

Storlek ca 17,25/54. Vikt ca 5 g.

Bruksslitage. En vit safir med nagg.

Utropspris
2 000 SEK