HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt

HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt

Betsad furu. Underdel med två räfflade dörrar Överdel med två vitrindörrar, bakomliggande hyllplan. Bredd 90, djup 64, höjd ca 198cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Hyllplan till underdel saknas. Sprickor

Utropspris
3 000 SEK