Fanerad i olika träslag. Bland annat björk och jakaranda. Två lådor. Röd marmorskiva. Bredd 93, djup 47, höjd 79 cm. Intyg från Jordbruksverket medföljer. Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.