BUFFÉ med SPEGEL/BARSKÅP, 1900-talets början

Fanerad med mahogny. Skuren vegetativ dekor samt dekor av rocailler. Underdel med skåpsdörrar, bakomliggande hyllor samt barinredning. Tre lådor. Överdel med spegel samt hyllplan. Bredd 150, djup 50, höjd ca 205cm Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Ej monterad. Anlupet glas

Utropspris
4 000 SEK