PARTI KAMEROR, 5 st, bland annat Folding Brownie Camera, Eastman Kodak, 1900-talets första hälft.

3 st bäljkameror, 2 st lådkameror. En fodral för bäljkamera samt en kameraväska medföljer. Höjd ca 12-27 cm.

Slitage, repor och märken. Skador med materialbortfall. Smuts. Ej fullständigt genomgånget samt ej funktionstestat.

Utropspris
1 500 SEK