Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

FERDINAND VON WRIGHT, DUVOR.

Sign. 1851. Olja på duk 56x70 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
21 050
238 497
21 961
Utropspris
20 000 EUR
Budhistorik (20 bud)
8 dec 2015 18:02
21 050 EUR
8 dec 2015 18:02
21 000 EUR
8 dec 2015 18:00
20 400 EUR
8 dec 2015 18:00
20 200 EUR
8 dec 2015 18:00
19 200 EUR
8 dec 2015 18:00
19 000 EUR
8 dec 2015 17:59
18 200 EUR
8 dec 2015 17:59
18 000 EUR
8 dec 2015 17:59
17 105 EUR
8 dec 2015 17:59
16 905 EUR
8 dec 2015 17:57
16 700 EUR
8 dec 2015 17:57
16 500 EUR
8 dec 2015 17:56
15 405 EUR
8 dec 2015 17:56
15 205 EUR
8 dec 2015 17:56
15 200 EUR
8 dec 2015 17:21
15 000 EUR
3 dec 2015 22:00
14 800 EUR
26 nov 2015 23:10
14 450 EUR
26 nov 2015 23:09
14 220 EUR
25 nov 2015 1:35
14 000 EUR