DAVID WRETLING, skulpturer 3 st, varav två numrerade 6/10 och 7/25.
Sittande kvinna i keramik, signerad, längd 27 cm, höjd 20 cm.
Stående kvinna i gips, signerad, höjd 26 cm.
Sittande kvinna i brons, signerad, höjd 7 cm.
Yslitage. Repor och märken. Den större med skador och sprickor i botten