LAMPA, "VG 10", Gunilla Möller, Nokalux, omkring år 2000, höjd ca 50 cm.

Över- och underkupa av UV-beständig polykarbonat. Reflektorer av eloxerad renaluminium. Etikettmärkt. För montering på stolpe eller väggarm. Diameter ca 55 cm.

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK