Glas Övrigt
696478

Claes Uvesten

(Sverige, Född 1964)
CLAES UVESTEN, glas, signerad och daterad 1996.

Hornformad, på järnställ. Längd 21 cm.

1 nagg/avslag.

Utropspris
2 500 SEK