Alfred Dubucand

(Frankrike, 1828-1894)
Alfred Dubucand
(Frankrike, 1828-1894)

ALFRED DUBUCAND, skulptur, brons, signerad i godset

Jakthundar. Längd 30 cm, höjd 22 cm.

Mindre slitage.

Utropspris
2 500 SEK