KANDELABRAR, 1 par, swedish grace, nysilver, CG Hallberg, 1920-tal.

Rund fot med bladdekor. Pelare av svärtat trä. För tre ljus. Inskription med monogram och datering 1925. Höjd 24 cm.

Ytskikt med smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK