Allmoge
698170

SKÄNK, allmoge, 1700-/1800-tal.

Målad. Ett dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 94. DJup 41. Höjd 114 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Kompletterad med senare lister, tråg och sockel. Lagningar.

Utropspris
3 000 SEK