BÖCKER, "The Illustrated London News" 6 band. 1870-1872.

Klotband med guldpräglad dekor. Utvikbara planscher.

Bruksslitage. Ej fullständigt genomgånget. Nött.

Proveniens

Ex libris Eric O'Hara Nordlander.

Utropspris
2 000 SEK