Belysning Övrig
699134

Gunnar Ander

(Sverige, 1908-1976)
Kandelabrar, ett par, gunnar ander, ystad metall.

KANDELABRAR, ett par, Gunnar Ander, Ystad Metall.

Svartlackerad metall med manschetter i mässing. Höjd 41 cm.

Bruksslitage. Stearinrester och repor.

Utropspris
4 000 SEK