Okänd konstnär 1800/1900-tal

Okänd konstnär 1800/1900-tal

OKÄND KONSTNÄR, Olja på pannå

Bacchus och putti, rund diameter 40 cm

Ytsmuts, smärre håligheter i pannån, fläckar, gulnad fernissa

Utropspris
3 000 SEK