RAM, Empire med reproduktion, 1800-tal.

Oval, förgylld med bladstavsdekor. Innermått, max 6,5 x 5,4 cm. Yttermått 13 x 11,5 cm.

Senare förgyllning, störskador.

Utropspris
1 500 SEK