MEDALJER samt MINIATYRORDEN, 8, mestadels brons, Finland, Danmark, Sverige. 1800-talets slut- omkring 1900-talets mitt.

En medalj samt märke, metall, Finland, från andra världskriget. En medalj, brons, Danmark, omkring 1900. Minnesmedalj, brons, "Exposition universelle de 1894", Belgien. Minnesmedalj, brons, från Jubileumsutställningen i Göteborgs, 1923. Minnesmedalj, brons, "Wolter Stackelberg et Karin Lagerberg", 1900-talets första hälft. Minnesmedalj, silver, Sverige, "Till minne af deras majestäter konung GustafV:s och drottning Victorias besök i Paris, 1908". Miniatyrorden, förgylld metall och emalj, Vasaorden, omkring 1900-talets mitt. Längd ca 2-7 cm.

Slitage, repor och stötmärken. Anlupet. En medalj (den Belgiska), omgjord till brosch.

Utropspris
1 500 SEK