Stomme i mässing. Behängd med olikslipade prismor i klart och violett glas. 6 ljuspipor för levande ljus. Fasettslipat spjut i klarglas och avslutande fasettslipat klot. Höjd 110 cm.
Slitage. Enstaka nagg. Smuts. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.