ETAGÈRE, Louis XV-stil, sent 1800-tal.

Berain mönsterlagt fanér med två hyllplan svärtade ben. Längd 40 cm, bredd 30 cm, höjd 80 cm.

Slitage, repor, ostadig.

Utropspris
2 500 SEK