SATSBORD, 3 delar, Skaraborgs Möbelindustri, Tibro, 1900-talets andra hälft.

Teak. Bord med två lådor samt två underliggande satsbord. Längd 84. Bredd 41. Höjd 59 cm.

Slitage, repor och märken. Ett mindre bord med smärre fläck.

Utropspris
2 500 SEK