SKÅP, 1900-talets början.

SKÅP, 1900-talets början.

Rak form. Ådringsmålat. Dörrpar med bakomliggande hyllor. Bredd 100, bredd 48, höjd 190 cm. Nyckel finns.

Slitage. Färgbortfall. Avslag. Sprickor. Glipor vid baksida. Möjligen senare lås. Gångjärn flyttade.

Utropspris
3 000 SEK