MATGRUPP, 9 delar, 1920-tal.

MATGRUPP, 9 delar, 1920-tal.

Bord med två iläggsskivor, 2 karmstolar, 6 stolar. Svartlackat trä samt mahogny. Stolar med textilklädsel. Bord, längd 130 cm, bredd 90 cm, höjd 76 cm. 2 iläggsskivor á 50 cm.

Renoverad samt kompletterad, senare klädsel, slitage, repor.

Utropspris
6 000 SEK