ARMBANDSUR, Tissot, 'Seastar Seven, troligen 1900-talets mitt.

Ljus urtavla med stavindex. Märkt 'Tissot Seastar Seven, Swiss Made'. Boett i 18K guld. Boettens diameter ca 33 mm exkl krona. Armband i stål. Etui och extra armband medföljer.

Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK